Tel.:609 784 043     E-mail: mich-art@mich-art.pl
załóż konto
zaloguj
zapamiętaj hasło
 
O nas
Koszyk
Ilość pozycji: 0
Ilość towarów: 0
Wartość netto: 0.00
Wartość brutto: 0.00

MICH-ART TWÓJ PARTNER W REKLAMIE

Profezjonalizm, pasja i nieustanny rozwój to wartości,którymi kierujemy się w naszej pracy. Powierzamy państu ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branzy reklamowej.                                                                        

Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie projektowania,produkcji i montażu reklam.Obecnie do najwazniejszych kategorii naszych usług możemy zaliczy:

-tablice,szyldy,kasetony świetlne,banery.

-stojaki reklamowe(plexa,pcv,aluminium)

-grafika na witrynach sklepowych i środkach transportu

-ploterowe wycinanie liternictwa i znaków graficznych z folii samoprzylepnych

Pragniemy podkreślić, że jesteśmy pracownią reklamy, a nie agencją dlatego większość oferowanych usług wykonujemy sami, co pozwala nam na prowadzenie korzystnej dla klienta polityki cenowej.

Oferujemy profesjonalną obsługę połączoną z indywidualnym podejściem a wcześniej rozpoznaniem Twoich potrzeb i wymagań.

Gorąco zapraszamy do wyrażania opinii na temat sklepu i oferty towarowej. Kontakt z Państwem pozwoli nam usprawnić działanie naszej witryny oraz ciągle udoskonalać system sprzedaży, tak by spełniał wymagania wpływające na łatwość obsługi naszego sklepu.

W dziale Aktualności przeczytasz o nowych rozwiązaniach i zastosowaniach. Zapoznasz się też z oferowanymi przez nas Promocjami Miesiąca.

Dział Informacje powinien rozwiać wszelkie wątpliwości i pytania, rodzące się w trakcie składania i realizacji zamówienia. 
Jeśli zastanawiasz się jakie są koszty transportu zamawianych przez Ciebie towarów odwiedź Informacje/Transport towarów.

Wszelkie dane kontaktowe firmy, numery telefonów, numer GG, adres email, numer NIP, REGON oraz numer konta znajdziesz w zakładce Kontakt.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą neszego sklepu.

 

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW

 

 

 

 

 

 

 

zamknij  
zamknij